Dobry Dietetyk Racibórz - Magda Kopel

Nasz dietetyk Racibórz

Magda Kopel – dyplomowany dietetyk kliniczny

Chcesz schudnąć lub zdrowiej się odżywiać? W dopasowaniu odpowiedniej diety może Ci pomóc dobry dietetyk! Kim jest Magda Kopel? Od ponad 30 lat jest związana ze sportem – początkowo jako zawodnik, a finalnie jako trener fitness, w tym instruktor jogi i pilatesu, praktykuje szeroko rozumiany medical fitness. Ponieważ elementem niezbędnym procesu treningowego jest spersonalizowana dieta, stąd naturalną konsekwencją był rozwój w tym kierunku. Ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku dietetyka o specjalności dietetyka kliniczna oraz dodatkowo studia z zakresu psychologii żywienia. Jest nie tylko dietetykiem, ale i prelegentką konwencji i szkół dla trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Prowadzi Poradnię Żywienia w Raciborzu, pracuje w między innymi w przychodni Ostromed Racibórz oraz wspiera Catering Dietetyczny DYMEL i jego klientów w drodze do zdrowia. Układa indywidualne plany żywieniowe dopasowane do oczekiwań klientów. Pod uwagę bierze wszystkie szczegóły związane z obecnym stanem ich zdrowia i odżywienia czy wynikami badań laboratoryjnych. W jadłospisach znajdują się potrawy przygotowywane zgodnie z ich preferencjami i stylem życia oraz wymaganiami ich organizmów, wynikającymi z problemów zdrowotnych.

„Zawód dietetyka z powyższą specjalnością jest zawodem przyszłości, po pierwsze dlatego, że przemysł żywieniowy generuje co raz więcej ludzi chorych, a po drugie dlatego, że na rynku medycznym ciężko o dobrych praktyków w tej dziedzinie. Zarówno szpitale, jak i poradnie zdrowia nie wypełniają zadań w zakresie poradnictwa żywienia ani edukacji żywieniowej, a jest to niezbędne dla każdego, od noworodka do sportowca.”

Już dziś skorzystaj z pomocy dietetyka!

 

Magdalena Kopel
tel. 606497215
www.dietetykraciborz.pl
FB/Magdalena Kopel Dietetyk Kliniczny
Instagram/dietetyk_raciborz