regulamin świadczenia usług

Regulamin świadczenia usług

I
Dane sprzedawcy

Sprzedawcą usług jest Dymel culinary studio Aleksandra Dymel, NIP 6391955886, 47-400 Racibórz, ul.Słowackiego 50/24.

II
Rodzaj i zakres usług świadczonych drogą elektroniczną

W ramach prowadzonej działalności prowadzimy usługę sprzedaży kateringu dietetycznego, odbywającą się za pośrednictwem strony internetowej www.dymel-cateringdietetyczny.pl.

III

Twoje prawa i preferencje: Kontrola i możliwość wyboru

Dymel culinary studio Aleksandra Dymel dokłada starań, aby korzystanie z  naszego serwisu było możliwe za pomocą  wszystkich popularnych przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych, typów komputerów. Nie gwarantujemy i nie odpowiadamy jednak że każda kombinacja powyższych elementów umożliwi bezproblemowe koszystanie z naszej strony.

Wymagania jakie nalezy spełnić by skorzystać ze strony dymel-cateringdietetyczny.pl:

1. posiadanie urządzenia z dostępem do internetu

2. posiadanie odpowiedniego oprogramowania, umożliwiającego przeglądanie naszej strony

3. akceptacja naszych regulaminów i polityki prywatności, plików cookies.

  IV

  Warunki zawierania i rozwiązywania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną

  Zawarcie umowy następuje w chwili dokonania zakupu i opłacenia zakupionych towarów. Każdy użytkownik ma prawo odstąpienia od umowy w okresie ustalonym przez prawo. Jednakże nie później niż w chwili dostarczenia pierwszego posiłku. Rozwiązania umowy należy dokonać, dzwoniąc na nr telefonu: 723 501 191

  V

  Tryb postępowania reklamacyjnego

  Wszystkie reklamacje nalezy składać niezwłocznie po dopatrzeniu się jakichkolwiek nieprawidłowości. Prosimy o ich składanie za pośrednictwem poczty mailowej na adres biuro@dymel-cateringdietetyczny.pl lub telefoncznie na numer telefony 723 501 191.

  VI

  Proces dostawy

  Dostawa do Rybnika, Jastrzębia Zdroju, Żor i Kędzierzyna Koźla jest realizowana przez firmę kurierską. Jeśli jesteś z którejś z tych miejscowości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wyjaśnimy jak odbywa się proces dostawy. Telefon: +48 723-501-191. Zaznaczenie odpowiedniego pola (wymaganego) podczas procesu zakupu oznacza akceptację specjalnej formy dostawy.

  Dziękujemy!

  Zespół cateringu dietetycznego DYMEL.