catering dietetyczny

Zapraszamy

Polecam

Justyna Święty Ersetic

Menu

Detoks zupowy

 

Nowość

Dieta

1200 Kcal

 

Dieta

1500 Kcal

 

Dieta

1800/2000

Kcal

Dieta

2500

Kcal

Dieta

dla

wegetarian

Dieta z

ograniczeniem

glutenu i

laktozy

Jak pracujemy?

Dotarliśmy tutaj

Przedstawiamy Państwu miejsca, w które dotarliśmy z naszymi daniami.

 0 nas

Jedzenie jest częścią naszego życia, dlatego powinniśmy nie tylko dostarczać podstawowych składników odżywczych, ale także przyjemności. Stan naszego zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu zależy od sposobu odżywiania. Dymel culinary studio catering dietetyczny powstał by sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym celem jest zapewnienie posiłków, które odpowiadają zasadom racjonalnego odżywiania. Catering dietetyczny Dymel culinary studio polega na dostarczeniu w wyznaczonych godzinach do domu lub pracy 5 gotowych posiłków, które stanowią całodzienną, zdrową i smaczną dietę.

Kilka słów naszego szefa kuchni

Coffee Bean

Doskonałe składniki

Coffee Bean

Wysoka jakość

Coffee Bean

Najlepszy sprzęt

Stawiamy na zdrowie, świeżość i fantazję smaku- szczególna uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko produkty ekologiczne i naturalne. Posiłki przygotowywane są zaledwie kilka godzin przed dostawą sprawiają, że to, co trafia na Twój talerz jest zawsze świeże. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła.

Opinie

Witam gorąco polecić wam dietę, posiłki od Dymel culinary studio- catering dietetyczny, który zajął się mną solidnie i z pełnym zaangażowaniem przygotowując mnie swoja dietą do mistrzostw świata w ju jitsu dzięki tej diecie uzyskałem wymaganą wagę w określonym czasie i dobry wynik jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Serdecznie Dziękuję !!!!

Łamator Racibórz

Serdecznie polecam catering od Państwa DYMEL. Wspomaga mnie w uzyskiwaniu wyjątkowych rezultatów sportowych już od dłuższego czasu. Dla mnie wyjątkowy smak i odpowiednio dobrane wartości kaloryczne, są na pierwszym miejscu. Polecam każdemu kto chce zadbać o swoje zdrowie.

Pozdrawiam!

Justyna Święty Ersetic

Mam przyjemność współpracy z firmą DYMEL od dłuższego czasu i jestem z niej zadowolony! Catering dietetyczny jest jedną z moich najlepszych inwestycji. Kontakt z właścicielami jest fantastyczny, a posiłki są przygotowywane z wielką pasją jak i dbałością o klienta. W diecie nie brakuje nic!. Polecam serdecznie!

 

7 krotny mistrz polski,  4 krotny rekordzista polski,  5 zawodnik mistrzostw świata U20

Dawid Żebrowski (110m przez płotki)

Zamów online

24H / 7dni w tygodniu