Nasz dietetyk

Zapraszamy

Magda Kopel

dyplomowany dietetyk kliniczny

Od ponad 30 lat związana ze sportem początkowo jako zawodnik a finalnie jako trener fitness, w tym instruktor ulubionych jogi i pilates, praktykuje szeroko rozumiany medical fitness. Ponieważ elementem niezbędnym procesu treningowego jest spersonalizowana dieta, stąd naturalną konsekwencją był rozwój w tym kierunku. Ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku dietetyka o specjalności dietetyka kliniczna oraz dodatkowo studia z zakresu psychologii żywienia. Jest prelegentką konwencji i szkół dla trenerów personalnych i instruktorów fitness.
Prowadzi Poradnię Żywienia w Raciborzu, pracuje w między innymi w przychodni Ostromed Racibórz oraz wspiera Catering Dietetyczny DYMEL i jego klientów w drodze do zdrowia.

„Zawód dietetyka z powyższą specjalnością jest zawodem przyszłości, po pierwsze dlatego, że przemysł żywieniowy generuje co raz więcej ludzi chorych, a po drugie dlatego, że na rynku medycznym ciężko o dobrych praktyków w tej dziedzinie. Zarówno szpitale jak i poradnie zdrowia nie wypełniają zadań w zakresie poradnictwa żywienia ani edukacji żywieniowej, a jest to niezbędne dla każdego, od noworodka do sportowca.”

 

Magdalena Kopel
tel. 606497215
www.dietetykraciborz.pl
FB/Magdalena Kopel Dietetyk Kliniczny
Instagram/dietetyk_raciborz

Zamów online

24H / 7dni w tygodniu